تبلیغات
مطالب آموزنده - جوك - اس ام اس - جملات زیبا - iran123jook - من از دست احمدی نژاد شكایت دارم

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

**********************

مطالب آموزنده - جوك - اس ام اس - جملات زیبا - iran123jook
 
مطالب آموزنده - جوك - اس ام اس - جملات زیبا - iran123jook

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 21 دی 1389 توسط iran123jook

من از دست احمدی نژاد به دلایل زیر شكایت دارم :

(در صورت تمایل شما هم می توانید شکایت خود را اعلام نمائید)

-------------------------------------------------------------------------------

* این شكایات توسط یكی از آقازاده های معروف (؟) نوشته شده *

1- من از احمدی نژاد شكایت دارم چرا كه با اجرای هدفمند شدن یارانه ها دیگر نانواها آرد شركت های پدرم را نمی‌خرند؛ می‌گویند بی كیفیت است، مشتری هایمان میپرند. آخر كسی نیست بگوید پدر من چه گناهی كرده است. اصلأ پدرم هیچ، به فكر نون‌خشكی‌ها و نمكی‌ها نیستی كه دیگر نان خشك گیر نمی‌آورند؟!

2- من از احمدی نژاد شكایت دارم چرا كه دیگر با اجرای هدفمند كردن یارانه ها من نمیتوانم آب استخر خانه‌مان را هر هفته عوض كنم!

3- من از احمدی نژاد شكایت دارم، او به چه حقی اتومبیل خود را برای كمك به مسكن مدد جویان بهزیستی به حراج گذاشته؟ لابد مردم انتظار دارند پدر من هم، هم ماشین ۶۰ میلیونی خود وهم ماشین ۵۰ میلیونی من را برای كمك به مردم بفروشد؟!

4- من از احمدی نژاد شكایت دارم چرا كه به اسم عدالت مسئولین را عوض میكند و میگوید نیاز به تغییر داشت؛ آخر فكر نمی‌كنید كه محبوبیتتان كمتر میشود؟! میخواهی بگویی اگر حق را ببینی نمیتوانی سكوت كنی؟ میخواهی بگویی منافع ملی مهم تر از منافع شخصی و محبویت است؟ برو آقا! ما خودمون ذغال فروشیم!

5- من از احمدی نژاد شكایت دارم چرا كه به دلیل رسوا كردن عده‌ای و رسوایی اخبار رسانه‌های غربی ،مخاطبان شبكه هایی را كه پدر من سرمایه گذار آن بود كم و بی اعتبار كرد.مثلا در برنامه ای كه پدرم مدیرش بود ما می‌گفتیم كه در ایران زن ها نمی‌توانند از خانه‌هایشان بیرون بیایند، ولی شما برای لجبازی با ما یك زن را وزیر میكنی بی انصاف!

6- من از احمدی نژاد شكایت دارم چرا كه پرستیژ خبرنگاران حرفه‌ای رسانه‌های غربی را رعایت نمی‌كند، سوال آنها را با سوال جواب می‌دهد و خبرنگار با سابقه، لال‌مونی می‌گیرد. نمی‌گوئید آن خبرنگار را از كار بیكار می‌كنید؟ او به هزاران امید و پاداش برای به چالش كشیدن تو آمده بود! فكر زن و بچه اش نیستی بی رحم!

7- من از احمدی نژاد شكایت دارم چرا كه مانند اوباما رئیس جمهور آمریكا، قانون همجنس گرایی را برای نظامیان امضا نمی‌كند. مگر نمی‌گوئید آزادی است پس كو!

8- من از احمدی نژاد شكایت دارم چرا كه مدام به فكر آیندگان است. من هم اكنون رفاه می‌خواهم، آخر اگر من بچه دار نشوم، آیندگان به درد عمه ام می‌خورد!

9- من از احمدی نژاد شكایت دارم چرا كه با غنی كردن شهرستان‌ها و نقاط دور دست به آب، برق، گاز، تلفن، مدرسه، بیمارستان، ورزشگاه، اشتغال و مسكن از مهاجرت جوانان شهرستانی برای حضور در تهران جلوگیری كرد تا جمعیت تهران افزایش پیدا نكند و در این صورت دیگر پدر من به بهانه تراكم جمعیت نتواند پول بگیرد و طرح كاهش جمعیت در تهران را ارائه كند.

10- من از احمدی نژاد شكایت دارم چرا كه او شأن ریاست جمهوری را شکست و با مردم کوچه و بازار ، جوانان و پیران روستایی هم صحبت شده.

11- من از احمدی نژاد شكایت دارم چرا كه او جامعه پزشكی را به سخره گرفته است و به جای روزی ۸ ساعت استراحت مفید در روز فقط ۵ ساعت استراحت می‌كند و مابقی را به کار مشغول است. شاید برخی خام اندیشان گمان کنند که این کار پسندیده است و جای گله نیست اما باید به آنها یادآوری کنم کسی که در مسند ریاست جمهوری است وقتی بدین گونه فعالیت کند پس از مدتی به این نتیجه می‌رسد که وقتی مسئولین می توانند ۱۹ ساعت کار کند، چرا نکند؟ پس باید پدر من هم ۱۹ ساعت كار كند!

12- من از احمدی نژاد شكایت دارم چرا كه او هیچ اعتقادی به صنعت گردشگری ندارد، به خارج می رود، از این جلسه به آن جلسه سفر استانی می‌رود، از این شهر به آن شهر فقط سخنرانی و جلسه و دیدار و ...آیا نباید به عنوان یک مسئول حداقل در ایام نوروز به گردشگری ارج نهاده و در ویلایی در شمال یا کیش و یا ...اقامت گزیند؟

13- من از احمدی نژاد شكایت دارم چرا كه در مطبوعات خواندم که طبق بررسی یک مرکز تحقیقاتی، توهین مستقیم به رئیس جمهور در رسانه‌ها در مورد رئیسان جمهور سابق تنها به تعداد انگشتان دست اتفاق افتاده است. اما در مورد شما تا چند ماه پیش، بیش از هزار و پانصد بار. یاد بگیرید! فضا را مثل گذشتگان آزاد بگذارید تا رسانه ها حرف بزنند، اگر نگذارید حرف بزنند آنها مجبور می شوند توهین کنند!!!
(البته این آمار برای چند سال پیش است)

14- من از احمدی نژاد شكایت دارم چرا كه وامهایی كه برای برج سازی پدرم بود را قطع كرد و وام آنها را به کشاورزان و دامداران و بیکاران داد!

15- من از احمدی نژاد شكایت دارم چرا كه شنیده‌ام فرزندش را به سربازی فرستاده، او که نمی تواند برای فرزندانش کاری بکند و او را به سربازی نفرستد، چطور باید از او انتظار داشت که برای ملت ایران کاری انجام دهد؟

16- من از احمدی نژاد شكایت دارم چرا كه به مردم خیانت كرده‌، از جمله این خیانت ها بالابردن سطح توقعات مردم است. دولت، کار را به جایی رسانده که مردم آن روستای دور افتاده ، آب آشامیدنی بهداشتی می خواهند و مردم آن منطقه برای فرزندانشان شغل طلب می کنند!! آقای رییس جمهور در کجای دنیا سراغ دارید مردم بیمارستان و راه بخواهند؟!

17- من از احمدی نژاد شكایت دارم چرا كه می‌خواهد رئیس جمهورهای گذشته را كنف كند. مگر قرار است همه کارهای بزرگی که نیاز کشور است در دولت شما اتفاق بیفتد؟ طرح هدفمند كردن یارانه‌ها، طرح سهمیه بندی بنزین، طرح سهام عدالت، خود كفایی در بسیاری از محصولات، پیشرفت های علمی پزشكی نظامی و... وهزاران طرح که گذشتگان آرزوی آن را داشته اند و انجام نداده اند، به چه معناست؟ می‌خواهید رئیس جمهورهای گذشته را كنف كنید!حالا كه چی! واقعا كه!!

18- من از احمدی نژاد شكایت دارم چرا كه همه آمارهای شما به گونه‌ای مشکل دارد؟ همه طرح هایی که اجرا کرده‌اید، حتی عددهایی که بانک جهانی در مورد رشد تولید ناخالص داخلی، افزایش میزان خصوصی سازی، افزایش رشد اقتصادی، افزایش فعالیت های عمرانی و... داده است مشکل دار است. آمارهای شما فاقد اعتبار است، خودتان را اصلاح کنید! هر چیزی که به نحوی به شما ارتباط پیدا کند فاقد ارتباط است. البته بی‏ انصاف نیستیم ضعف ها را می بینیم و حتی آن را برجسته هم می‌کنیم.

19- من از احمدی نژاد شكایت دارم چرا كه شنیده ام زمانیكه شهردار بوده از خانه برایش ناهار می‌بردند و غذای شهرداری را نمی خورد، این کار نشانه چیست؟ آیا جز استثمار کردن و نادیده گرفتن حقوق زنان چیز دیگری است؟ بیچاره همسرتان که باید صبح زود بیدار می‌شد و غذا را آماده می‌کرد و لابد تا شب هم منتظر می‌ماند تا ظرف نشسته را به خانه بازگردانید و بشوید، البته این سرنوشت غمبار و محتوم زن ایرانی است. چگونه می توان از شما انتظار دفاع از حقوق زن را داشت؟

20- من از احمدی نژاد شكایت دارم چرا كه از زمان ریاست جمهوری او سفرهای خارج از كشور خانواده ما كم شده است.

21- من از احمدی نژاد شكایت دارم چرا كه دیگر در برنامه‌های ماهواره به جای فیلم‌های قشنگ مدام اسم احمدی نژاد را می‌آورند.

22- من از احمدی نژاد شكایت دارم چرا كه او نظم را به هم زده است وبرخی از برنامه‌ها را كه قرار بود در چشم انداز بیست ساله تمام شود، طی ۷سال تمام كرد!


- این شكایتنامه ادامه دارد...

- البته این تنها شكایت شخص من نیست . من ترسی ندارم كه خودم را معرفی كنم من پسر ...... هستم، یكی از طلبكاران انقلاب

تازه این شكایت نامه را خیلی ها امضا كرده اند:

1- جمعیت طلبكاران انقلاب، 2- ستاد پیگیری فاصله طبقاتی، 3- انجمن حمایت از سلطنت طلبان، 4- حزب جمهوری فقط ایرانی، 5- بنیاد حمایت از مردم مظلوم اسرائیل، 6- سایت‌های خبری سكوت نیوز، 7- حزب باد نیوز، 8- بی‌بصیرت آنلاین، 9- فقط بكوب نیوز و 10- اهالی روستای فتنه آباد و تفرقه‌شهر در استان ایرانی ایرانی نخر.

* آیا این همه دلایل و امضا برای محاكمه احمدی نژاد كافی نیست؟
* ما از قوه قضائیه انتظار داریم تا در اسرع وقت جلسه دادگاه احمدی نژاد را در ملأ عام برگزار كند.

--------------------------------------------------------------------------------

 

منبع:

http://www.jahannews.com/vdca6un6y49nmw1.k5k4.html

طبقه بندی: جوك (())،  جملات زیبا و آموزنده، 
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
بک لینک طراحی سایت
********************** - - - - - - - - - - - - - - - -
سیستم افزایش بازدید
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -